Propozycja fryzur: wiosna – lato 2019

 

Fryzury i stylizacja – CAMELEON Studio Urody Kaźmierz

Makijaż – Józefina Maciejewska – CAMELEON Studio Urody Kaźmierz

Suknie do sesji wypożyczył Butik Glamour, Szamotuły, ul. Dworcowa 1

Zdjęcia – Katarzyna Słowik

 

 

 

 

9 Thoughts to “Fryzury”

 1. Klientka

  Jestem zachwycona z usług Pani Agnieszki. Za każdym razem kiedy byłam w CAMELEONIE wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Obsługa perfekcyjna. Życzę dalszych sukcesów.

 2. Marta

  Fryzura ślubna w 100% zgodna z moim wyobrażeniem. A wszystko profesjonalnie i miło 🙂
  DZIĘKUJĘ i SZCZERZE POLECAM !!!!!

 3. Zadowolony Mąż

  jeszcze nigdy moja Żona nie wróciła tak zadowolona po wizycie u fryzjera,
  super!

 4. klijentka

  Po wizycie w CAMELEONIE każda osoba wyjdzie zadowolona ! Polecam 😀

 5. Violetta, Julita, Magdalena

  Korzystamy z usług właścicielki salonu od kilku lat. Towarzyszy nam we wszystkich najważniejszych w życiu chwilach. Nasze oczekiwania odczytuje bezbłędnie a fryzury dopasowuje idealnie do charakteru człowieka. Jesteśmy zawsze zadowolone! POLECAMY 😀

 6. Zadowolona klientka

  Szczerze polecam salon Cameleon. Profesjonalne podejscie do klenta, doradztwo, kosmetyki wysokiej jakosci, co z cala pewnoscia da sie zauwazyc na wlosach. Farby, ktore maja bardzo dluga trwalosc. Ponadto ponujaca atmosfera w salonie jest naprawde bardzo przyjazna. Z cala odpowiedzialnoscia moge napisac, ze jest to najlepszy salon, w ktorym bylam;)

 7. Zadowolona Klientka

  Oglądam właśnie najnowszą sesję i jestem pod wrażeniem. Trzeba przyznać, że każda kolejna sesja jest lepsza od poprzedniej.
  Chcę też powiedzieć, że gdy wychodzę z Cameleona od fryzjera, ale także i od kosmetyczki czuję się w 100% atrakcyjną kobietą. Za nic nie zamieniłabym Cameleona na inny salon fryzjerski.

 8. ASTRA

  NO tak jak by to ująć w piękne słowa. Jestem najdłużej od pierwszych dni istnienia salonu Cameleona . Od pierwszej fryzury .często jako „króliczek” doświadczalny, włosy modelowane ,farbowane ,obcinane ,prostowane układane ,czesane mistrzowską ręką z precyzjom, dokładnością i dbałością o wygodę i dobro moje i ludzi z otoczenia. Wysoka jakość produktów sprawdzonych. Szczerze polecam żadnej lipy nie wcisku-ją!. Wychodząc z salonu czuje się o 10 lat młodsza dowartościowana,piękna ,zauważana przez mężczyzn.A to ważne dla kobiet.

 9. Martyna

  Jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i bardzo dobrej jakości kosmetyki. Właściwie po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona i z przyjemnością zapisuje się na kolejną:)

Leave a Comment